Zoeken
Zoeken

Fak Taal Formule (Nederlands)

Training

Deze pagina delen:

De Fak Taal Formule is een cursus die de leraar leert hoe het Fries goed gekoppeld kan worden aan vakken als wereldoriëntatie of burgerschap.

In Fryslân wordt op de meeste scholen les gegeven in drie talen: het Nederlands, het Fries en het Engels. Deze talen kun je als los vak aanbieden, maar kun je de verschillende talen ook integreren in andere vakken of activiteiten. Deze aanpak wordt CLIL genoemd; Content and Language Integrated Learning. De Fak Taal Formule is een uitwerking van de CLIL-oanpak, gericht op het Fries.

Tijdens de vergaderingen worden de stappen van de Fak Taal Formule uitgelegd, worden concrete voorbeelden gedeeld en leert leraar deze didactiek toe te passen in de klas.

Daarnaast krijgen leraren steun bij het maken van afspraken over het gebruik van de didactiek en het borgen van de Fak Taal Formule.

 

Training? 

Er zijn meerdere opties voor het team:

  1. De school volgt een korte introductiecursus van één keer twee uur en kan met de basis aan de slag;
  2. De school volgt de volledige cursus van drie keer twee uur, zodat naast de didactiek ook beleid en het borgen hiervan aan de orde komen.

Inschrijven

Introductiecursus
Introductiecursus
Inschrijven
Meer info & prijs
Volledige cursus
Volledige cursus
Inschrijven
Meer info & prijs

Naam dynamisch

Functie dynamisch